POST SCORES OR POSTPONEMENTS
GO TO TONIGHT'S BOYS' SCORES
LAST UPDATED AT 10:00 PM
Girls’ basketball
SATURDAY’S GAMES
Adams Central46Bethany Christian37 
Barr-Reeve42Mitchell28 
Batesville57South Dearborn25 
Bedford North Lawrence35Jeffersonville24 
Bloomington South47Southport35 
Castle49Floyd Central45OT 
Charlestown50South Central (Elizabeth)42 
Columbus Christian49Traders Point Christian28 
Columbus Christian58Madison Christian16 
Covenant Christian (DeMotte)76South Bend Career Academy12 
Cowan37Indianapolis International32 
Culver Academy54LaVille43 
East Central61Richmond56 
Evansville Harrison48Terre Haute South43 
Fort Wayne Luers64Brebeuf Jesuit41 
Frankton68Pendleton Heights62 
Granger Christian52Bloomington Lighthouse46 
Guerin Catholic62Indianapolis Northwest49 
Horizon Christian54Calumet Christian33 
Indianapolis Chatard87Martinsville66 
Jac-Cen-Del71Milan30 
Jay County54Winchester22 
Knightstown50Centerville39 
Kokomo51Logansport37 
Lake Central49Penn48 
Lanesville46West Washington44 
LaPorte80South Bend Riley28 
Lawrence North88Fort Wayne Concordia30 
Lawrenceburg40Franklin County37 
Madison61Salem58 
Manchester26Winamac24 
Mooresville64Brownsburg53 
New Albany59Corydon Central39 
New Palestine63Indianapolis Scecina32 
Noblesville64Warsaw39 
North Central (Farmersburg)61Eminence14 
North Daviess32Linton-Stockton15 
North Decatur60South Decatur36 
North Knox55Bloomfield39 
NorthWood68Norwell56 
Oak Hill62Peru42 
Plainfield62Rushville45 
Plymouth56Valparaiso50 
Providence49Eastern (Pekin)29 
Rochester70Maconaquah33 
Scottsburg62North Harrison57 
Shawe Memorial52New Washington37 
Shelbyville44Indianapolis Attucks42 
South Ripley41Southwestern (Hanover)39 
Springs Valley61Rock Creek Academy29 
Triton56Caston32 
Union County53Eastern Hancock44 
Vincennes Rivet71North Posey47 
Wabash48Southern Wells41 
Westview56Goshen40 
White River Valley52Shakamak31 
Delphi Tournament
Rossville63Tri-County185th 
North White65Clinton Central493rd 
Carroll (Flora)43Delphi31final 
Fort Wayne Snider Classic
Fort Wayne Canterbury75Fort Wayne Northrop46 
Fort Wayne Snider70Merrillville60 
Merrillville51Fort Wayne Northrop48 
Fort Wayne Canterbury78Fort Wayne Snider65 
Johnson County Tournament
Indian Creek64Edinburgh235th 
Whiteland42Greenwood363rd 
Center Grove76Franklin35final 
Lafayette Tournament
Twin Lakes53Lafayette Jeff497th 
Lafayette Central Catholic53Frankfort305th 
Harrison (West Lafayette)43West Lafayette403rd 
Benton Central44McCutcheon34final 
Northfield Classic
Northfield43Concord25 
Fairfield62Southwood61 
Southwood42Concord37 
Northfield42Fairfield34 
Putnam County Tournament
South Putnam38North Putnam323rd 
Greencastle61Cloverdale29final 
Sugar Creek Tournament
North Montgomery53Southmont423rd 
Western Boone57Crawfordsville50final 
UNREPORTED GAMES (EASTERN TIME)
Anderson  Connersville  7:30 PM
Boone Grove  Hebron  8:30 PM
Cambridge City Lincoln  Shenandoah  7:30 PM
Clarksville  Christian Academy  7:30 PM
Danville  Beech Grove  7:30 PM
Delta  New Castle  7:30 PM
Evansville Bosse  Evansville Central  8:00 PM
Evansville Reitz  Tell City  8:00 PM
Forest Park  Loogootee  7:30 PM
Fountain Central  Clinton Prairie  7:30 PM
Gambold Prep  Danville First Baptist  TBA
Gambold Prep  Crosspointe Christian  TBA
Greenfield-Central  North Central (Indianapolis)  7:30 PM
Greensburg  Jennings County  7:30 PM
Heritage  Bellmont  7:45 PM
Indiana Math & Science  Indianapolis Metropolitan  11:00 AM
Indianapolis Cathedral  Indianapolis Roncalli  7:30 PM
Indianapolis Lutheran  Lapel  7:30 PM
Jasper  Evansville Memorial  8:00 PM
Jimtown  Argos  7:30 PM
LaCrosse  Knox  7:30 PM
Lewis Cass  Eastern (Greentown)  7:30 PM
Marion  Columbia City  7:45 PM
Morgan Twp.  Kankakee Valley  8:30 PM
New Haven  Fort Wayne Dwenger  7:30 PM
New Prairie  Elkhart Central  2:30 PM
North Judson  Wheeler  8:00 PM
Rensselaer Central  North Newton  8:30 PM
Rising Sun  Waldron  7:30 PM
Sheridan  Elwood  7:30 PM
South Adams  Union City  7:30 PM
South Bend Washington  Fort Wayne South  3:30 PM
South Knox  Evansville North  8:00 PM
Sullivan  South Vermillion  7:30 PM
Victory Christian  Marquette Catholic  3:00 PM
Wapahani  Daleville  7:30 PM
Wawasee  Prairie Heights  7:30 PM
West Central  Kouts  7:30 PM
Woodlan  Lakewood Park  7:30 PM
Frontier  Faith Christian  2:00 PM