SUMMIT
ALL TIMES EASTERN
CONFAGOADAAMStreak
Carroll0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Concordia0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Bishop Dwenger0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Bishop Luers0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
North Side0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 8
Northrop0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Snider0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
South Side0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Wayne0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 3
Homestead0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Thursday, Nov. 4
South Side at Jay County, 7:30 pm
Friday, Nov. 5
Wayne at Canterbury, 7:30 pm
Whitko at North Side, 7 pm
Saturday, Nov. 6
Carmel at Homestead, 1:30 pm
Leo at Northrop, 7:45 pm
New Haven at Concordia, 7:30 pm
Tuesday, Nov. 9
Adams Central at Bishop Luers, 7:30 pm
Bellmont at Concordia, 7:30 pm
Carroll at Angola, 7:30 pm
East Noble at Bishop Dwenger, 7:30 pm
North Side at DeKalb, 7:30 pm
Wayne at Blackford, 7:30 pm
Huntington North at Snider, 7:30 pm
Wednesday, Nov. 10
Leo at Wayne, 7:30 pm
Northridge at Homestead, 7:30 pm
Thursday, Nov. 11
Bluffton at Bishop Dwenger, 7:30 pm
Saturday, Nov. 13
Concordia at Northrop , 7:45 pm
North Side at Bellmont, 7:30 pm
South Side at Northridge, 7:45 pm
Homestead at Wayne , 1:30 pm
Tuesday, Nov. 16
Bellmont at Bishop Dwenger, 7:30 pm
Concordia at East Noble, 7:30 pm
Wayne at Heritage, 7:30 pm
Garrett at North Side, 7:30 pm
Huntington North at Carroll, 7:30 pm
Wednesday, Nov. 17
Norwell at Bishop Luers, 7:30 pm
Friday, Nov. 19
Northrop at Carroll , 7:45 pm
South Side at Wayne , 7:30 pm
Homestead at Concordia , 7:30 pm
Saturday, Nov. 20
East Noble at North Side, 7:30 pm
Concordia at Adams Central, 7:30 pm
Bishop Dwenger at New Haven, 7:30 pm
Bishop Luers at Mississinewa, 2:30 pm
Noblesville at Homestead, 6:30 pm
North Central at Snider, 2:30 pm
Monday, Nov. 22
Carroll at East Noble, 7:30 pm
Tuesday, Nov. 23
Blackhawk at Bishop Dwenger, 7:30 pm
Bishop Luers at Eastside, 7:30 pm
North Side at Lakewood Park, 6 pm
Wayne at Fremont, 7:30 pm
Heritage at Snider, 7:30 pm
Homestead at Huntington North, 7:30 pm
Norwell at Concordia, 7:30 pm
Friday, Nov. 26
Northrop at DeKalb, 7:45 pm
Saturday, Nov. 27
Carroll at Penn, 3 pm
Harrison at South Side, 2:30 pm
Heritage at North Side, 7:30 pm
Tuesday, Nov. 30
DeKalb at Carroll, 7:30 pm
Concordia at Leo, 7:30 pm
Bishop Luers at Huntington North, 7:30 pm
New Haven at Wayne, 7:30 pm
Friday, Dec. 3
Carroll at Homestead , 7:30 pm
Bishop Dwenger at Northrop , 7:45 pm
Saturday, Dec. 4
Carroll at Northridge, 2:30 pm
South Side at SB Washington, 2 pm
Tuesday, Dec. 7
Concordia at DeKalb, 7:30 pm
North Side at New Haven, 7:30 pm
Marion at Wayne, 7:30 pm
SB Washington at Homestead, 7:30 pm
Wednesday, Dec. 8
Bellmont at Bishop Luers, 7:30 pm
Northrop at East Noble, 7:45 pm
Warsaw at Carroll, 7:30 pm
Friday, Dec. 10
Concordia at Carroll , 6 pm
Northrop at Bishop Luers , 6 pm
Snider at Wayne , 6 pm
Homestead at Bishop Dwenger , 6 pm
Saturday, Dec. 11
Snider at Carmel, 1:30 pm
Heritage Christian at South Side, 2:30 pm
Marian at Northrop, 2:30 pm
Notre Dame Academy (Ohio) at Homestead, 1:30 pm
Tuesday, Dec. 14
East Noble at Snider, 7:30 pm
Wednesday, Dec. 15
Bishop Dwenger at Huntington North, 7:30 pm
Friday, Dec. 17
Bishop Dwenger at Concordia , 6 pm
Bishop Luers at Homestead , 6 pm
South Side at Northrop , 6 pm
Wayne at Carroll , 6 pm
Monday, Dec. 20
Concordia at Columbia City, 7:30 pm
Tuesday, Dec. 21
Blackford at North Side, 5 pm
Fishers at Homestead, 10 am
Fishers at Carroll, 4 pm
Hamilton SE at Homestead, 4 pm
Warren Central at Bishop Luers, 10 am
Warren Central at Snider, 4 pm
Hamilton Heights at Bishop Dwenger, 10 am
SB Adams at Concordia, 10 am
Hamilton Heights at Concordia, 4 pm
SB Adams at Bishop Dwenger, 4 pm
Monday, Dec. 27
Northrop at Noblesville, 3:30 pm
Wednesday, Dec. 29
South Side vs. TBA, TBA, Vincennes
Tuesday, Jan. 4
Concordia at Jay County, 7:30 pm
Northrop at Heritage, 7:30 pm
Homestead at North Central, 7 pm
Norwell at Carroll, 7:30 pm
Wednesday, Jan. 5
Northrop at Northridge, 7:45 pm
Whitko at Wayne, 7:30 pm
Friday, Jan. 7
Concordia at Bishop Luers , 6 pm
North Side at Wayne , 6 pm
Northrop at Snider , 6 pm
Homestead at South Side , 6 pm
Saturday, Jan. 8
South Side at Carmel, 3:30 pm
Wayne at Blackhawk, 2:30 pm
Kokomo at Northrop, 6 pm
Lawrence North at Homestead, 2:30 pm
Tuesday, Jan. 11
Wayne at East Noble, 7:30 pm
Lakewood Park at Northrop, 6 pm
Marian at Homestead, 7:30 pm
New Haven at Bishop Luers, 7:30 pm
Wednesday, Jan. 12
Bishop Dwenger at Norwell, 7:45 pm
Wayne at Huntington North, 7:30 pm
Thursday, Jan. 13
Northrop at Bellmont, 7:30 pm
Friday, Jan. 14
North Side at Northrop , 6 pm
Snider at Homestead , 6 pm
South Side at Concordia , 6 pm
Wayne at Bishop Dwenger , 6 pm
Saturday, Jan. 15
Carmel at Carroll, 2:30 pm
Bishop Luers at Lakewood Park, 2:30 pm
Penn at South Side, 4:30 pm
Tuesday, Jan. 18
Homestead at Warsaw, 7:30 pm
Wednesday, Jan. 19
Marion at Northrop, 8 pm
Friday, Jan. 21
Concordia at Snider , 6 pm
Northrop at Wayne , 6 pm
Homestead at North Side , 6 pm
Saturday, Jan. 22
Northrop at Westfield, 2:30 pm
South Side at North Central, 2:30 pm
Wayne at Winchester, 7:30 pm
Huntington North at Concordia, 7:30 pm
Northridge at Snider, 7:30 pm
Tuesday, Jan. 25
Northrop at Columbia City, 7:45 pm
Snider at DeKalb, 7:30 pm
Huntington North at South Side, 7:30 pm
Lakewood Park at Wayne, 6 pm
SB St. Joseph at Homestead, 7:30 pm
Woodlan at Concordia, 7:30 pm
Wednesday, Jan. 26
Wayne at Concordia , 7:30 pm
Friday, Jan. 28
North Side at Concordia , 6 pm
Northrop at Homestead , 6 pm
Wayne at Bishop Luers , 6 pm
Conference game