PIONEER
ALL TIMES EASTERN
North Division
CONFAGOADAAMStreak
Anderson Prep0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 18
Liberty Christian0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 2
Burris0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 2
University0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
South Division
CONFAGOADAAMStreak
Bethesda0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
GCA0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Shortridge0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Park Tudor0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Tuesday, Nov. 2
Shortridge at University, 7:30 pm
Liberty Christian at Central Christian, 6:30 pm
Burris at Alexandria, 7:30 pm
Thursday, Nov. 4
GCA at Shortridge , 7:30 pm
Wes-Del at Anderson Prep, 7:30 pm
Friday, Nov. 5
Park Tudor at Cascade, 7:30 pm
Saturday, Nov. 6
Brebeuf at Burris, 1:30 pm
Daleville at Anderson Prep, 7:30 pm
Triton Central at GCA, 7:30 pm
University at Guerin Catholic, 2:30 pm
Tuesday, Nov. 9
Bethesda at North Montgomery, 7:30 pm
GCA at Decatur Central, 7:30 pm
Burris at Anderson Prep , 7:30 pm
Southern Wells at Liberty Christian, 7 pm
Wednesday, Nov. 10
Shortridge at Park Tudor , 7:30 pm
University at Danville, 7:30 pm
Thursday, Nov. 11
Frankton at Liberty Christian, 7:30 pm
Friday, Nov. 12
Anderson Prep at Lincoln, 7:30 pm
Herron at Park Tudor, 6 pm
GCA vs. TBA, TBA, Corydon
Saturday, Nov. 13
Burris at Monroe Central, noon
Tuesday, Nov. 16
Anderson Prep at Traders Point, 6:30 pm
Lincoln at Burris, 7:30 pm
Cathedral at University, 7:30 pm
Liberty Christian at Alexandria, 7:30 pm
Park Tudor at Tindley, 6 pm
Wednesday, Nov. 17
Burris at Centerville, 7:30 pm
Friday, Nov. 19
Anderson Prep at Central Christian, 6:30 pm
Bethesda at Faith Christian, 6 pm
Indianapolis HomeSchool at University, 6 pm
Park Tudor at Washington, 6 pm
Wes-Del at Burris, 6 pm
Saturday, Nov. 20
Park Tudor at Marion, 2:30 pm
Cristo Rey at Liberty Christian, 1 pm
Speedway at Shortridge, 4:30 pm
GCA vs. TBA, TBA, Indian Creek
Monday, Nov. 22
Believe Circle City at Anderson Prep, 6:30 pm
Central Christian at Shortridge, 6 pm
Tuesday, Nov. 23
Blue River at Burris, 7:30 pm
Brebeuf at University, 7:30 pm
Shortridge at Crispus Attucks, 6 pm
Saturday, Nov. 27
Anderson Prep at Liberty Christian , noon
GCA at Waldron, 1:30 pm
Monday, Nov. 29
Anderson Prep at Centerville, 7:30 pm
Tuesday, Nov. 30
Clinton Central at Bethesda, 7:30 pm
Clinton Prairie at University, 7:30 pm
Shortridge at Guerin Catholic, 7:30 pm
Burris at Southern Wells, 7:30 pm
Traders Point at Park Tudor, 6 pm
Thursday, Dec. 2
Anderson Prep at University , 7:30 pm
Shortridge at Beech Grove, 7:30 pm
Friday, Dec. 3
Scecina at Park Tudor, 6 pm
Saturday, Dec. 4
GCA at Indianapolis International, 1 pm
Monday, Dec. 6
University at Bethesda, 6 pm
Tuesday, Dec. 7
Delta at Burris, 6 pm
Southport at Park Tudor, 6:30 pm
Wednesday, Dec. 8
Anderson Prep at Union, 6 pm
Friday, Dec. 10
University at Burris , 7:30 pm
Saturday, Dec. 11
Cowan at Anderson Prep, noon
GCA at Covenant, 1:30 pm
Shenandoah at Burris, 7:30 pm
University at Liberty Christian , 6 pm
Monday, Dec. 13
Liberty Christian at Burris , 7 pm
Tuesday, Dec. 14
Shortridge at Lebanon, 7:30 pm
Thursday, Dec. 16
Anderson Prep at Madison-Grant, 7:30 pm
Friday, Dec. 17
Clinton Prairie at Bethesda, 6 pm
Saturday, Dec. 18
Park Tudor at GCA , noon
Tuesday, Dec. 21
Anderson Prep at Alexandria, 7:30 pm
Beech Grove at Liberty Christian, 6:30 pm
Wednesday, Dec. 22
Park Tudor at Guerin Catholic, 7:30 pm
Monday, Dec. 27
University vs. TBA, TBA, Monrovia
Tuesday, Dec. 28
TBA at Park Tudor, TBA, Park Tudor
Wednesday, Dec. 29
GCA vs. TBA, TBA, Union City
Burris vs. TBA, TBA, Wapahani
Monday, Jan. 3
Anderson Prep vs. TBA, TBA
Frankton at Liberty Christian, 6 pm
Tuesday, Jan. 4
GCA at Trinity Lutheran, 7:30 pm
Thursday, Jan. 6
GCA at Hauser, 7:30 pm
Yorktown at University, 7:30 pm
Friday, Jan. 7
GCA at Heritage Christian, 7:30 pm
Park Tudor at Central Christian, 6 pm
Saturday, Jan. 8
Lutheran at GCA, 1:30 pm
University at Covenant, 1:30 pm
Monday, Jan. 10
Bethesda at GCA , 6 pm
Tuesday, Jan. 11
Bethesda at Park Tudor , 7:30 pm
Seton Catholic at Burris, 6 pm
Thursday, Jan. 13
Brebeuf at Bethesda, 7 pm
Lutheran at Park Tudor, 7:30 pm
Saturday, Jan. 15
GCA at TBA, TBA
Park Tudor at TBA, noon
TBA at Anderson Prep, noon
TBA at University, 2 pm
TBA at Burris, 6 pm
Tuesday, Jan. 18
Decatur Central at Shortridge, 7:30 pm
IMSA at Liberty Christian, 6 pm
Morristown at GCA, 7:30 pm
Wednesday, Jan. 19
Cristo Rey at Park Tudor, 6 pm
Thursday, Jan. 20
Bethesda at Sheridan, 7:30 pm
Shortridge at Englewood, 7:30 pm
Friday, Jan. 21
Park Tudor at Christel House, 6 pm
Phalen Academy at Anderson Prep, 7 pm
Monday, Jan. 24
Lebanon at Bethesda, 7:30 pm
Liberty Christian at Daleville, 7:30 pm
Tuesday, Jan. 25
Bethesda at Rossville, 6 pm
GCA at Bishop Chatard, 7:30 pm
Cardinal Ritter at University, 7:30 pm
Cristo Rey at Anderson Prep, 6 pm
Wednesday, Jan. 26
Crispus Attucks at Park Tudor, 7:30 pm
Burris at Muncie, 7:30 pm
Thursday, Jan. 27
Burris at Cowan, 6 pm
Perry Meridian at Shortridge, 7:30 pm
Southwestern at GCA, 7:30 pm
University at Tri-West, 7:30 pm
Friday, Jan. 28
Bethesda at Covenant, 7:30 pm
Liberty Christian at Marion, 6 pm
Saturday, Jan. 29
Tipton at University, 1:30 pm
Conference game